Praustuvas, baltas, 50x50x12,3cm, mineralinis mišinys/marmuras

Produkto kodas: 144071 Kategorija:

146.90 

Šis iš mineralinio mišinio pagamintas praustuvas bus prašmatnia bei nesenstančia detale bet kuriame vonios kambaryje, drabužinėje ar grimerinėje.

Vonios kambario praustuvas tarnaus ne tik kaip kriauklė kasdieniam naudojimui, bet ir papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Savo šiuolaikiško naujo bei išskirtinio dizaino dėka, šis praustuvas neabejotinai tiks bet kuriame interjere. Lieto aliuminio kriauklė – ypatingai lengvai valoma. Praustuvas turi čiaupui įmontuoti skirtą angą maišytuvui. Be to, šis praustuvas gali būti naudojamas kaip ant sienos pakabinamas ar įmontuojamas praustuvas. Pridėtų montavimui skirtų priedų dėka, praustuvą yra paprasta pritvirtinti prie sienos.

Prašome atkreipti dėmesį, jog praustuvas yra parduodamas be maišytuvo ir sifono.

  • Spalva: balta
  • Medžiaga: mineralinis mišinys
  • Bendri matmenys: 50 x 50 x 12,3 cm (plotis x gylis x aukštis)
  • Nutekamosios angos skersmuo: 4,5 cm
  • Angos maišytuvui skersmuo: 3,5 m
  • Įrengimo tipas: ant stalviršio ar kabinamas prie sienos
  • Su anga maišytuvui

Neturime

18 Žmonių šiuo metu domisi šiuo produktu!
  • Garantija 2 metai
  • 30 dienų grąžinimo garantija

Apmokėjimo būdai:

Aprašymas

Praustuvas, baltas, 50x50x12,3cm, mineralinis mišinys/marmuras

Praustuvas, baltas, 50x50x12,3cm, mineralinis mišinys/marmuras

Product SKU: 144071

Product Price: 146,90

Price Valid Until: 1970-01-01

Šis iš mineralinio mišinio pagamintas praustuvas bus prašmatnia bei nesenstančia detale bet kuriame vonios kambaryje, drabužinėje ar grimerinėje. Vonios kambario praustuvas tarnaus ne tik kaip kriauklė kasdieniam naudojimui, bet ir papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Savo šiuolaikiško naujo bei išskirtinio dizaino dėka, šis praustuvas neabejotinai tiks bet kuriame interjere. Lieto aliuminio kriauklė – ypatingai lengvai valoma. Praustuvas turi čiaupui įmontuoti skirtą angą maišytuvui. Be to, šis praustuvas gali būti naudojamas kaip ant sienos pakabinamas ar įmontuojamas praustuvas. Pridėtų montavimui skirtų priedų dėka, praustuvą yra paprasta pritvirtinti prie sienos. Prašome atkreipti dėmesį, jog praustuvas yra parduodamas be maišytuvo ir sifono.

Produkto informacija

Svoris 18200 g
Spalva

Balta

Panašūs produktai