Įmontuojamas praustuvas, baltas, 81×39,5×18,5cm, keramika

Produkto kodas: 145062 Kategorija:

130.90 

Pagamintas iš keramikos, šis praustuvas bet kuriame vonios kambaryje, drabužinėje ar grimerinėje taps prašmatnia bei nesenstančia detale.

Vonios kambario praustuvas tarnaus ne tik kaip kriauklė kasdieniam naudojimui, bet ir papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Šiuolaikiškas dizainas užtikrina, kad šis praustuvas neabejotinai tiks bet kokiame interjere. Pagaminta iš keramikos, kriauklė yra ypatingai lengvai valoma. Taip pat, jame yra įrengta apsauga nuo vandens išsiliejimo, kuri kriauklei prisipildžius vandenį išleis. Be to, jos blizgus paviršius suteikia jam modernaus bei elegantiško dizaino.

Prašome atkreipti dėmesį, jog praustuvas yra parduodamas be maišytuvo ir sifono.

  • Spalva: balta
  • Medžiaga: keramika
  • Bendri matmenys: 81 x 39,5 x 18,5 cm (ilgis x plotis x aukštis)
  • Keramikos krašto storis: 4cm
  • Nutekamosios angos skersmuo: 4,5 cm
  • Su anga nuo persipylimo

Liko 193

9 Žmonės šiuo metu domisi šiuo produktu!
  • Garantija 2 metai
  • 30 dienų grąžinimo garantija

Apmokėjimo būdai:

Aprašymas

Įmontuojamas praustuvas, baltas, 81x39,5x18,5cm, keramika
- Grande

Įmontuojamas praustuvas, baltas, 81x39,5x18,5cm, keramika

Product SKU: 145062

Product Price: 110,90

Price Valid Until: 1970-01-01

Pagamintas iš keramikos, šis praustuvas bet kuriame vonios kambaryje, drabužinėje ar grimerinėje taps prašmatnia bei nesenstančia detale. Vonios kambario praustuvas tarnaus ne tik kaip kriauklė kasdieniam naudojimui, bet ir papuoš jūsų gyvenamąją erdvę. Šiuolaikiškas dizainas užtikrina, kad šis praustuvas neabejotinai tiks bet kokiame interjere. Pagaminta iš keramikos, kriauklė yra ypatingai lengvai valoma. Taip pat, jame yra įrengta apsauga nuo vandens išsiliejimo, kuri kriauklei prisipildžius vandenį išleis. Be to, jos blizgus paviršius suteikia jam modernaus bei elegantiško dizaino. Prašome atkreipti dėmesį, jog praustuvas yra parduodamas be maišytuvo ir sifono.

Produkto informacija

Svoris 16900 g
Spalva Balta

Panašūs produktai