Vazonas su laistymo sistema Poétic Landhaus 74 x 19.8 x 15.8 cm, geltona

Produkto kodas: S7152131 Kategorija:

57.90 

Talpa: 13 L

Apytiksliai matmenys: 74 x 19,8 x 15,8 cm

Liko 3

14 Žmonių šiuo metu domisi šiuo produktu!
  • Garantija 2 metai
  • 30 dienų grąžinimo garantija

Apmokėjimo būdai:

Aprašymas

LANDHAUS asortimentas, išsiskiriantis iš daugelio kitų savo unikaliu dizainu ir pagamintas iš perdirbtų medžiagų, sukuria draugišką atmosferą ir kviečia atsipalaiduoti sode, kieme ar balkone. Įvairių žaismingų spalvų – nuo ​​ryškių ir prašmatnių iki natūralių ir švelnių – LANDHAUS gėlių vazonai atspindi miesto gyvenimo grožį ir įneša grožio bei jaukumo į bet kokius namus, suteikdamos kaimiško žavesio ir šiuolaikiško patrauklumo.

Gėlių vazonai siūlo idealų formatą ir dizainą balkonų ir sodo dizainui namuose. Šie puikių matmenų vazonai lengvai pritvirtinami prie turėklų ir puikiai dera su įvairiomis atbrailomis ir kitais paviršiais. Pagamintos iš aukštos kokybės, oro sąlygoms atsparaus polipropileno, LANDHAUS vazonai pasižymi stabilia konstrukcija.

Juose taip pat yra AQUA COMFORT sistema. AQUA COMFORT laistymo sistemoje naudojamos pažangios, augalams palankios technologijos, užtikrinančios augalams augti ir klestėti reikiamą vandens kiekį. Vandens lygio indikatorius parodo, kada vėl reikia laistyti.

Produkto informacija

Svoris 220 g
Spalva

Balta

Panašūs produktai