Prasutuvas, kreminės spalvos, 40x12cm, marmuras

Produkto kodas: 142767 Kategorija:

139.90 

Ši marmurinė kriauklė spinduliuoja moderniu žavesiu, kurio dėka ji bus tikra jūsų vonios kambario puošmena.

Šis įspūdingas natūralaus akmens praustuvas pasižymi ne tik praktiškumu naudojant kasdien, jis taip pat bus puošmena jūsų gyvenamai erdvei. Rankomis pagamintas iš dailaus marmuro, šis apskritas praustuvas yra ypatingai tvirtas bei elegantiškas. Jis neabejotinai tiks bet kokiame interjere. Be to, praustuvas labai lengvai valomas.

Pastaba: marmuras yra natūralus produktas, todėl gali turėti spalvų skirtumų. Tikras produktas gali būti šviesesnis arba tamsesnis nei nuotraukose, o kartais gaminyje gali būti įvairių spalvų derinys.

  • Spalva: kreminė
  • Medžiaga: marmuras
  • Matmenys: 40 x 12 cm (skersmuo x aukštis)
  • Forma: apvalus
  • Nutekamosios angos skersmuo: 4,5 cm

Liko 200

16 Žmonių šiuo metu domisi šiuo produktu!
  • Garantija 2 metai
  • 30 dienų grąžinimo garantija

Apmokėjimo būdai:

Aprašymas

Prasutuvas, kreminės spalvos, 40x12cm, marmuras
- Grande

Kriauklė, kreminės spalvos, 40x12cm, marmuras

Product SKU: 142767

Product Price: 123,90

Price Valid Until: 1970-01-01

Ši marmurinė kriauklė spinduliuoja moderniu žavesiu, kurio dėka ji bus tikra jūsų vonios kambario puošmena. Šis įspūdingas natūralaus akmens praustuvas pasižymi ne tik praktiškumu naudojant kasdien, jis taip pat bus puošmena jūsų gyvenamai erdvei. Rankomis pagamintas iš dailaus marmuro, šis apskritas praustuvas yra ypatingai tvirtas bei elegantiškas. Jis neabejotinai tiks bet kokiame interjere. Be to, praustuvas labai lengvai valomas. Pastaba: marmuras yra natūralus produktas, todėl gali turėti spalvų skirtumų. Tikras produktas gali būti šviesesnis arba tamsesnis nei nuotraukose, o kartais gaminyje gali būti įvairių spalvų derinys.

Produkto informacija

Svoris

22000 g

Spalva

Kreminė

Panašūs produktai